Swiadectwa energetyczne Jasło
Pokazujemy jak efektywnie zarządzać energią

Niskoemisyjne rozwiązania energetyczne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Czy chciałbyś dowiedzieć się czegoś o jakości budynku, lokalu, który posiadasz? Chciałbyś otrzymać wiarygodne i obiektywne informacje o charakterystyce energetycznej budynku, prognozę kosztów eksploatacji?
Dysponując świadectwem charakterystyki energetycznej możesz ocenić opłacalność inwestycji, zaplanować remont lub modernizację. Wiedza zawarta w certyfikacie to pierwszy krok do obniżenia rachunków za zużycie energii.

 

 

Co to świadectwo charakterystyki energetycznej?

Świadectwo charakterystyki energetycznej, inaczej, świadectwo, certyfikat, paszport energetyczny – jest dokumentem określającym energochłonność budynku lub lokalu. Jest ona wyrażona przy pomocy wskaźnika EP, który szacuje ilość energii pierwotnej potrzebnej do zaspokojenia potrzeb wynikających z użytkowania budynku, lokalu. Informacje zawarte w świadectwie pozwalają na zaprognozowanie rocznego zapotrzebowania na energię, a następnie określenie kosztów utrzymania.

Jakie funkcje spełnia certyfikat energetyczny:

 • Pozwala określić jakość użytkową i wartość rynkową nieruchomości.
 • Ocenia cechy energetyczne budynków, mieszkań.
 • Uświadamia użytkowników, właścicieli o jakości energetycznej budynków.
 • Motywuje do projektowania i wznoszenia budynków energooszczędnych o wysokiej jakości energetycznej i do modernizacji istniejących obiektów.
 • Jest narzędziem stymulowania oszczędności energii.

 

Korzyści związane z posiadaniem świadectwa energetycznego:

Właściciel: ma szansę uzyskania ceny sprzedaży lub najmu adekwatnej do wysokiej jakości lokalu, którym dysponuje.

Nabywca/najemca: otrzymuje wiarygodną informację o cechach budynku, lokalu i kosztach jego użytkowania.

Deweloper/wykonawca: ma możliwość uzyskania za realizację budowy ceny odpowiadającej jakości obiektu – nawet do 15% wyższej.


Świadectwo z GS ENERGIA

Do sporządzenia świadectwa energetycznego niezbędna jest m.in. dokumentacja architektoniczno-budowlana danego budynku lub lokalu. W przypadku braku aktualnej dokumentacji budynku, audytorzy z GS ENERGIA wykonają  niezbędne pomiary w celu pozyskania potrzebnych danych.

Audytorzy z GS ENERGIA certyfikują dla Państwa wszystkie typy obiektów, a proponowane przez nas usprawnienia energooszczędne – optymalnie rozwiązują nawet najtrudniejsze problemy energochłonności.

 

Decydując się na opracowanie świadectw energetycznych przez GS ENERGIA wybierasz:

 • komfortowe oraz indywidualne warunki współpracy,
 • dogodny, szybki termin realizacji (nawet do 2 dni),
 • dostarczenie niezbędnych wyjaśnień i dokumentów na wskazany adres,
 • dokładne opracowanie dokumentacji inwentaryzacyjnych ,
 • sprawdzony i wysoki poziom świadczonych usług potwierdzony referencjami,
 • szczegółowe objaśnienia otrzymanych wyników,
 • długoterminowe wsparcie merytoryczne,
 • promocyjne warunki w przypadku zamówień grupowych oraz stałej współpracy,
 • elastyczne formy płatności.

Zanim zdecydujesz się na kontakt w celu zamówienia wykonania  świadectwa energetycznego, zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami o świadectwach energetycznych oraz możliwościami współpracy z naszą firmą.

Nasza oferta skierowana jest w sposób szczególny do zamawiających z takich miast jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszczm Rzeszów, Lublin, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Kielce, Tarnów, Zakopane, Jasło.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,
zespół GS ENERGIA

 

Zaufali nam m.in.:

Szanowni Użytkownicy, Informujemy, że strona internetowa www.gsenergia.pl wykorzystuje pliki cookies zapisywane na komputerze Użytkownika Strony celem dostosowania jej do jego indywidualnych preferencji oraz zapewnienia komfortu podczas przeglądania strony i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuują Państwo przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażają Państwo zgodę na użycie tych plików. Informujemy, że w każdej chwili mogą zmienić Państwo ustawienia przeglądarki decydujące o użyciu plików cookies.