Swiadectwa energetyczne Jasło
Pokazujemy jak efektywnie zarządzać energią

Niskoemisyjne rozwiązania energetyczne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Aktualności

Dopłaty do kredytów na domy energooszczędne oraz pasywne
"Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/31/UE z dnia 19 maja 2010 r. w sprawie charakterystyki energetycznej budynków zobowiązuje państwa członkowskie do doprowadz..
Apple inwestuję w zieloną energię
Prace Apple nad wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii nabierają tempa. Oprócz produkcji zielonej energii na potrzeby swoich centrów komputerowych, amer..
GS ENERGIA - ŻYCZENIA
Szanowni Państwo   W imieniu pracowników GS ENERGIA oraz firm partnerskich  chcielibyśmy życzyć Państwu dobrych i głębokich przezyć podczas zbliżających się Świą..
Targi Modernizacji Budynków 2012 zakończone
Pierwsza edycja Targów Modernizacji Budynków  w Krakowie już za nami. GS ENERGIA jako partner targów wygłosiła  wykłady z zakresu: - "Ochrona zabytk..
Najnowszy Projekt Ustawy o OŹE z 04.10.2012
Ministerstwo Gospodarki upubliczniło nowy projekt ustawy o OZE i poinformowało o zakończeniu prac nad ustawą. Obecny projekt podtrzymuje generalnie założenia projektu z lipca br..
Krakowskie Targi Modernizacji Budynków 2012
GS ENERGIA  partnerem merytoryczny Targów Modernizacji Budynków. Z przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych na to wydarzenie, które odbędzie ..
Audyt Efektywności Energetycznej - ustawa o efektywności energetycznej startuje...
Po trwających ponad półtora roku pracach, pojawiły się już informacje o aktach wykonawczych do ustawy o efektywności energetycznej w ..
Fotovoltaika - dopłaty w Europie Środkowo-Wschodniej
Jak planowane w nowym systemie wsparcia dla OZE stawki dopłat do energetyki solarnej w Polsce mają się do wysokości wsparcia udzielanego operatorom systemów fotowolta..
Rewolucja w OŹE od 2013?
Sprawa projketu ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii wchodzi w decydująca fazę. Wzglem poprzednich projektów wprowadzono duzo pozytynych zmian. Pierwszy proj..
Od 2015 r. będą obowiązkowe instalacje OZE w budynkach
Resort gospodarki potwierdził, że w nowym projekcie ustawy o OZE znajdzie się zapis wprowadzający obowiązek montowania odnawialnych źródeł energii w domach remontowanych ..

Zaufali nam m.in.:

Szanowni Użytkownicy, Informujemy, że strona internetowa www.gsenergia.pl wykorzystuje pliki cookies zapisywane na komputerze Użytkownika Strony celem dostosowania jej do jego indywidualnych preferencji oraz zapewnienia komfortu podczas przeglądania strony i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuują Państwo przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażają Państwo zgodę na użycie tych plików. Informujemy, że w każdej chwili mogą zmienić Państwo ustawienia przeglądarki decydujące o użyciu plików cookies.