Swiadectwa energetyczne Jasło
Pokazujemy jak efektywnie zarządzać energią

Niskoemisyjne rozwiązania energetyczne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 

 

WITAJ,
znalazłeś się na witrynie firmy  GS ENERGIA. Bardzo nam miło! Poszukujesz najlepszych rozwiązań w dziedzinie optymalizacji wytwarzania i oszczędzania energii oraz energetycznej innowacyjności? Jesteś we właściwym miejscu!

KIM JESTEŚMY…

Przede wszystkim wspaniałym zespołem ludzi dla których praca jest pasją. Zespołem, dla którego szerokorozumiana energia jest nie tylko cenna ale również możliwa do efektywnego zagospodarowania,  dlatego oferujemy  kompleksowe rozwiązania w zakresie :

  • POPRAWY EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ
  • ADYTINGU I OCENY ENERGETYCZNEJ 
  • SYSTEMÓW MONITOROWANIA I ZARZĄDZANIA ENERGIĄ
  • INSTALACJI ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII
  • BUDOWNICTWA NISKOENERGETYCZNEGO ORAZ PASYWNEGO
  • KOGENERACJI
  • WDRAŻANIA  INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ ENERGETYCZNYCH


Firma GS ENERGIA powstała  w 2009 roku w Krakowie. Wówczas właściciel firmy Grzegorz Sokołowski oficjalnie zawiązał niezależny oraz dynamicznie rozwijący się  wyjątkowy zespół pomysłowych i doświadczonych ekspertów wywodzących się   m.in. z :

Akademii Górniczo Hutniczej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Warszawskiej, oraz  audytorów energetycznych dyplomowanych przez Krajową Agencje Poszanowania Energii, naukowców z Polskiej Akademii Nauk, certyfikowanych instalatorów by wraz z  wyselekcjonowanymi firmami podwykonawczymi w pełnym zakresie profesjonalnie - analizować, projektować, szkolić, finansować  oraz wdrażać  nowoczesne  energetyczne  rozwiązania dla naszych klientów. Nasze usługi są skierowane do trzech głównych odbiorców:

 

 

Ponad dwudziesto  letnie  doświadczenie naszej kadry czerpiemy  z licznych realizacji, w których uczestniczyliśmy zarówno w Polsce jak i Niemczech, Austrii, Japonii oraz USA. Branża efektywności energetycznej, kogeneracji  oraz OŹE charakteryzuje  się szybkim rozwojem, w związku z tym nasi pracownicy stale  podnoszą  swoje umiejętności  współpracując bezpośrednio z producentami oraz  uczestnicząc m.in. w badaniach, targach, sympozjach oraz szkoleniach na całym świecie. 

 

NOWATORSTWO  -  CZYSTA ENERGIA...

GS ENERGIA to również  jedna z czołowy firm zajmujących się projektowaniem oraz wprowadzaniem na polski rynek rozwiązań prosumenckich oraz inteligentnych systemów energetycznych opartych  m.in o sprawdzoną oraz  uznaną na świecie za przełomową   Kogenerację/Trójgenerację. Nasze nowatorskie rozwiązania projektowo-techniczne w obszarze produkcji oraz dystrybucji energii elektrycznej, ciepła oraz chłodu gwarantują najkrótsze okresy zwrotu oraz korzyści : eksploatacyjne, prawne oraz środowiskowe.

 

MISJA…
Odzyskując  energię oszczędzamy  środki finansowe naszych klientów. Pokazujemy jak świadomie, ekonomicznie  i efektywnie zarządzać i monitorować energię. Budując rodzimy rynek niezależności energetycznej dbamy o filary wspólnego bezpieczeństwa. Pozyskując środki z Unii Europejskiej, realizujemy  zadania podnoszące innowacyjność w Polsce.
ZAUFAŁY NAM już największe firmy budowlane oraz znaczące zakłady przemysłowe w kraju.
Przez pierwsze dwa lata działalności, nasze usługi realizowane były w budynkach o łącznej kubaturze ponad 4 000 000 m3. Działamy kompleksowo bo tylko tak jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i  efektywność zastosowanych technologii i rozwiązań.

Wiemy, jak wysoką jakość oferujemy i że zwrot z inwestycji przekroczy Twoje oczekiwania. Poznaj nas!!!

Serdecznie zapraszamy do współpracy
Właściciel GS ENERGIA

 

*

Zaufali nam m.in.:

Szanowni Użytkownicy, Informujemy, że strona internetowa www.gsenergia.pl wykorzystuje pliki cookies zapisywane na komputerze Użytkownika Strony celem dostosowania jej do jego indywidualnych preferencji oraz zapewnienia komfortu podczas przeglądania strony i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuują Państwo przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażają Państwo zgodę na użycie tych plików. Informujemy, że w każdej chwili mogą zmienić Państwo ustawienia przeglądarki decydujące o użyciu plików cookies.