Swiadectwa energetyczne Jasło
Pokazujemy jak efektywnie zarządzać energią

Niskoemisyjne rozwiązania energetyczne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
18_1267091125.jpg
19_1267091126.jpg

Dzięki energii pochodzącej z elektrownii wiatrowych możemy uwolnić się od monopolowych producentów prądu, jak również wpłynąć bardzo korzystnie na otaczające nas środowisko.
 
Analizując uzyskane wyniki, widzimy, iż wyprodukowanie 1 MWh energii elektrycznej w siłowni wiatrowej przyczynia się do obniżenia poziomu rocznej emisji CO2 w przybliżeniu, aż o 700 ton.
 
Pierwsze skojarzenie z energią wiatrową, to zapewne wielkie siłownie wiatrowe znajdujące się na terenach nie zamieszkałych. Jednak proponujemy również rozwiązania dla domów jednorodzinnych, które nie wiążą się z masztami i turbinami, o wysokościach np. 90 m.
 
Okres programowania na najbliższe lata stwarza wiele możliwości finansowania projektów energetycznych z zakresu energetyki wiatrowej.
Wielu przedsiębiorców skorzystało z dostępnej pomocy finansowej na rzecz OZE.
Dodatkowo, statystycznie 70% składanych wniosków dotyczy projektów budowy farm wiatrowych.
 
Potencjalny inwestor, chcący zrealizować projekt o wartości nie przekraczającej 20 mln zł, dotyczącej budowy lub zwiększenia mocy za pomocą energii elektrycznej z wykorzystaniem energii wiatru, może ubiegać się o dofinansowanie w ramach regionalnych programów operacyjnych.
 
OFERTA:
 
GS ENERGIA oferuję dostęp do najnowszych technologii i projektów z zakresu energetyki wiatrowej. Dzięki świetnej współpracy z firmami partnerskimi oferujemy pomoc w zakresie: projektowania, sprzedaży, montażu i serwisu urządzeń do produkcji energii z elektrowni wiatrowych (wiatraków).
Przed każdą planowaną inwestycją wykonujemy obowiązkowe pomiary warunków średniorocznych, dotyczących kierunków i rozkładu natężenia wiatru, dające podstawy do zatwierdzenia opłacalności inwestycji.
Współpraca z renomowanymi producentami oraz szerokie kontrakty międzynarodowe umożliwiają nam podjęcie prac nad każdym projektem.
 
Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Zaufali nam m.in.:

Szanowni Użytkownicy, Informujemy, że strona internetowa www.gsenergia.pl wykorzystuje pliki cookies zapisywane na komputerze Użytkownika Strony celem dostosowania jej do jego indywidualnych preferencji oraz zapewnienia komfortu podczas przeglądania strony i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuują Państwo przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażają Państwo zgodę na użycie tych plików. Informujemy, że w każdej chwili mogą zmienić Państwo ustawienia przeglądarki decydujące o użyciu plików cookies.