Swiadectwa energetyczne Jasło
Pokazujemy jak efektywnie zarządzać energią

Niskoemisyjne rozwiązania energetyczne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

ZAKUP SYSTEMU:

Przed rozpoczęciem finansowania centrów energetycznych, umożliwiamy naszym klientom kompleksową analizę dostępnych form finansowania. Atutem naszej jednostki finansującej jest to, iż nie jest pośrednikiem żadnego banku, dzięki czemu możemy dowolnie wybierać z ofert różnych instytucji produkty finansowe najlepiej dostosowane do potrzeb klienta.

Naszym celem jest aby klient mógł zarabiać na własnych źródłach energii i mieć finansową możliwość wdrożenia a nie czerpać korzyści z pośrednictwa bankowego.

Optymalne dopasowanie formy finansowania każdego projektu do specyfiki przedsiębiorstwa może znacząco obniżać rzeczywiste koszty finansowania.

Dla podmiotów zainteresowanych pozyskaniem finansowania bankowego (nie tylko kredytowego), oferujemy kompleksowe wsparcie w trakcie całego procesu, tzn. od analizy potrzeb i doboru optymalnego produktu finansowego poprzez wybór konkretnej instytucji finansowej, przygotowanie potrzebnej dokumentacji, prowadzenie w imieniu klienta negocjacji z bankiem, aż do momentu uruchomienia środków pieniężnych.

Dodatkowo współpracujemy z Inwestorami indywidualnymi oraz funduszami inwestycyjnymi, które są zainteresowane zaangażowaniem środków pieniężnych w rekomendowanych przez Nas rozwiązania energetyczne.

ZAKUP ENERGII:

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kupowaniem tańszej energii bez obciążania procesem inwestycyjnym, zachęcamy do zapoznania się z opcją OUTSOURCINGU ENERGETYCZNEGO.

Zaufali nam m.in.: