Swiadectwa energetyczne Jasło
Pokazujemy jak efektywnie zarządzać energią

Niskoemisyjne rozwiązania energetyczne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20_1448823418.jpg

Chciałbyś zamieszkać w innowacyjnym, samowystarczalnym domu? Masz projekt budowlany, który chcesz dostosować, aby spełniał wymogi budownictwa energooszczędnego? Przed podjęciem decyzji chcialbyś porównać alternatywne rozwiązania w kwestii opłacalności? GS ENERGIA może pomóc Ci wyciągnąć prawidłowe wnioski i podjąć świadome decyzje.

 

W trosce o czas, środki finansowe i komfort naszych klientów oferujemy usługę konsultingowe w swerze optymalizacji budownictwa energooszczędnego. Chcielibyśmy pomagać Państwu w dokonywaniu trafnych wyborów – materiałów, technologii, kierunków modernizacji, aby mieszkali Państwo w oszczędnych domach o wysokim standardzie ekologicznym.

O pomoc w zakersie efektywnego gospodarowania energią najczęściej zwracają się do nas:

  • indywidualni  inwestorzy,
  • zarządcy budynków mieszkalnych i komunalnych,
  • urzędy miast i gmin,
  • developerzy. 

Wszystkie dzialania mające na celu energooszczędność i ochronę środowiska wymagają wnikliwej analizy aspektów, które współistniejąc mogą dać najlepszy efekt. Bardzo często możliwe jest zastosowanie nieskomplikowanych rozwiązań, które wymagają jednak starannego i szczegółowego nadzowru prowadzonych prac.

 

Oferujemy Państwu wszechstronną analizę problemów, propozycję ich rozwiązań i profesjonalny nadzór wykonawczy.

 

Wiedząc, że nie wszystkie technologie są jednakowo oplacalne z ekonomicznego  ekologicznego punktu widzenia wnaszych projektach wybieramy najkorzystniejsze rozwiązania. Doradztwo techniczno – ekonomiczne ma na celu uświadomienie inwestora, jaki może być szacowany koszt zakupu i eksploatacji, okres zwrotu zainwestowanych środków. Wnioskujemy o tym na podstawie obliczeńopartych na rzeczywistych warunkach, a nie założeniach, co pozwala na realny sukces inwestycji.

W przypadku doradztwa najważniejszym celem jest dla nas identyfikacja sprzyjających i zagrażających czynników, żeby przedstwiś klientowi obiektywny obraz i zakres inwestycji.

 

Nasze doradztwo obejmuje m.in :

  • diagnostykę  nadmiernych  strat energii, analizę wysokich rachunków za media i propozycje usprawnień,
  • analizy techniczno- ekonomiczne,
  • pomoc przy wyborze typów nowoczesnych materiałów (budowlanych,  izolacyjnych, instalacyjnych, wykończeniowych),
  • pomoc przy wyborze nowoczesnych technologii, instalacji i sprzętu wykorzystujących odnawialne źródła energii,
  • analizy porównawcze producentów (cenowo-jakościowe),
  • pomoc i udzielanie  informacji o możliwości pozyskiwania dotacji z UE, krajowych i gminnych programów.

 

Zaufali nam m.in.:

Szanowni Użytkownicy, Informujemy, że strona internetowa www.gsenergia.pl wykorzystuje pliki cookies zapisywane na komputerze Użytkownika Strony celem dostosowania jej do jego indywidualnych preferencji oraz zapewnienia komfortu podczas przeglądania strony i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuują Państwo przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażają Państwo zgodę na użycie tych plików. Informujemy, że w każdej chwili mogą zmienić Państwo ustawienia przeglądarki decydujące o użyciu plików cookies.