Swiadectwa energetyczne Jasło
Pokazujemy jak efektywnie zarządzać energią

Niskoemisyjne rozwiązania energetyczne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
85_1266001393.jpg

Czy jesteś świadomy strat ciepła, jakie ponosi budynek, w którym pracujesz? Czy wiesz ile wilgoci wydziela się w budynku, w którym mieszkasz? Nie masz pewności, czy instalacja elektryczna, czy sieć hydrauliczna jest poprawnie zainstalowana? Chciałbyś sprawdzić stan maszyn i urządzeń w czasie ich pracy? Badania termowizyjne to oszczędność czasu, pieniędzy i energii. Zastosowanie kamer termowizyjnych daje bardzo dokładne wyniki i praktycznie uniemożliwia przeoczenie wad badanego obiektu. Sprawdź, co może zaoferować Ci GS ENERGIA.

 

Badania termowizyjne, jako nieinwazyjna metoda identyfikacji strat ciepła, cieszy się w Polsce co raz większym zainteresowaniem. Pozwala ona na oszczędność czasu i środków przy efektywnym określaniu problemów i uszkodzeń związanych z wydzielaniem ciepła i wilgoci. Dzięki zastosowaniu kamer termowizyjnych otrzymujemy bardzo dokładne wyniki; praktycznie niemożliwe jest przeoczenie jakichkolwiek wad badanego obiektu.

W wykonywanych przez nas badaniach najczęściej wykorzystujemy specjalistyczne kamery termowizyjne stosowane głównie dla celów budownictwa w zakresie temperaturowym od -20oC do 120oC. Na indywidualne zamówienie możliwe jest rozszerzenie zakresu temperatur do 300 oC. Specjalistyczne oprogramowanie pozwala na przedstawienie i analizę panoramicznych obrazów termograficznych, złożonych z kilku termogramów, co skutkuje w poprawie czytelności i przejrzystości wyników.

 

Otrzymane wyniki analiz opracowujemy i dostarczamy w postaci raportów w formie elektronicznej i papierowej. Dokument szczegółowo informuje m.in. o przyczynach problemów i możliwości szybkiego ich wyeliminowania.

 

Oferujemy szeroki zakres badań  - wykrywanie:

 • wad technologicznych przegród budynków, błędów w ociepleniu, mostków cieplnych, zawilgoceń, filtracji powietrza;
 • lokalizacji rur z ciepłą wodą, oraz wycieków i nieszczelności;
 • zwiększonej rezystancji dla rozdzielni wszystkich napięć, transformatorów, szafek elektrycznych, uszkodzonych bezpieczników, linii WN i wszelkich złączy elektrycznych;
 • złego stanu izolacji cieplnej kotłów, rurociągów, izolowanych kanałów, elektrofiltrów, kadzi (diagnostyka przedremontowa i powykonawcza);
 • lokalizacji przebiegu sieci ciepłowniczej (inwentaryzacja);
 • złego stanu przewodów doprowadzających gazy;
 • wadliwie pracujących urządzeń mechanicznych (nadmierne przegrzanie);
 • wadliwie działających systemów klimatyzacji;
 • wewnętrznych samozapłonów hałd węglowych;
 • uszkodzeń wymurówki pieców, kominów żelbetowych;
 • innych kwestii gdzie ważny jest rozkład temperatur.

Zaufali nam m.in.:

Szanowni Użytkownicy, Informujemy, że strona internetowa www.gsenergia.pl wykorzystuje pliki cookies zapisywane na komputerze Użytkownika Strony celem dostosowania jej do jego indywidualnych preferencji oraz zapewnienia komfortu podczas przeglądania strony i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuują Państwo przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażają Państwo zgodę na użycie tych plików. Informujemy, że w każdej chwili mogą zmienić Państwo ustawienia przeglądarki decydujące o użyciu plików cookies.