Swiadectwa energetyczne Jasło
Pokazujemy jak efektywnie zarządzać energią

Niskoemisyjne rozwiązania energetyczne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
34_1266004143.jpg

GS ENERGIA z przyjemnością oferuje Państwu zaprojektowanie prestiżowych, nowoczesnych osiedli, które w trosce o komfort mieszkańców wykorzystują optymalne, najnowsze, energooszczędne technologie proekologiczne.

Planując energooszczęne osady, bierzemy pod uwagę racjonalność ekonomiczną każej inwestycji.

Do najważniejszych zlożeń zaliczamy:

  • Możliwie maksymalną samodzielność w zakresie dostaw wody, energii cieplnej i elektrycznej.
  • Zastosowanie technologii wykorzystujących wyłącznie systemy i materiały naturalne spełniające normy  wysokoefektywne i ekologiczne.
  • Wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych i ekologicznych:
    - zagospodarowanie wody deszczoewj (wspólna dla całej osady stacja ultrafiltracji),
    - zastosowanie i oczyszczanie tzw. "ścieków szarych",
    - zastosowanie elementów pozyskujących energię odnawialną (kolektory słoneczne, fotovoltaika, elektrownie wiatrowe, gazogeneratory na biomasę, dla dużych inwestycji możliwe mini-elektrownie geotermalne, itp.).
  • Technologie gwarantujące osiąganie wysokich wskaźników energooszczędności.

Nasz propozycja skierowana jest dla osiedli domków jednorodzinnych, budownictwa wielkokubaturowego i indywidulanych projektów zagospodarowania terenu.

Zaufali nam m.in.:

Szanowni Użytkownicy, Informujemy, że strona internetowa www.gsenergia.pl wykorzystuje pliki cookies zapisywane na komputerze Użytkownika Strony celem dostosowania jej do jego indywidualnych preferencji oraz zapewnienia komfortu podczas przeglądania strony i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuują Państwo przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażają Państwo zgodę na użycie tych plików. Informujemy, że w każdej chwili mogą zmienić Państwo ustawienia przeglądarki decydujące o użyciu plików cookies.